Представники Руху Ветеранів України та правої спільноти Дніпра зібралися поряд з Дніпропетровською ОДА аби висловити свій протест у зв’язку з неоднозначними, як вони вважають, висловлюваннями мільярдера Ігоря Коломойського з приводу стосунків з Росією.

Про це йдеться на сторінці організації у Facebook.

Акція відбулася у п’ятницю, 15 листопада.

“Рекомендуємо олігарху не загравати із росіянами та не розповідати нам про “повернення до братських відносин”, у форматі будь-яких можливих союзів або іншої форми співпраці із окупантами української землі.

Ми, ветерани російсько-української війни, цього ніколи не дозволимо! Ні Коломойському, ні будь-кому іншому!”, – заявили в організації.

Під час акції люди скандували : “Ігор Валерійович, фільтруйте базар!”.

Нагадаємо, у Шустера пояснили скандальні заяви Коломойського.

Рух Ветеранів України та націоналісти, передали вітання Коломойському біля Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Рух Ветеранів України передав вітання Коломойському біля Дніпропетровської обласної державної адміністрації.Рекомендуємо олігарху не загравати із росіянами та не розповідати нам про «повернення до братських відносин», у форматі будь-яких можливих союзів або іншої форми співпраці із окупантами української землі.Ми, ветерани російсько-української війни, цього ніколи не дозволимо! Ні Коломойському, ні будь-кому іншому!Приєднуйтесь до Telegram каналу Руху Ветеранів України:https://t.me/RVUkraina‌Посилання на медіа-ресурси Руху Ветеранів України:▫️Пошта: RVUkraina@gmail.com▫️YouTube: https://bit.ly/2ZA19oO

Опубліковано Рух Ветеранів України Субота, 16 листопада 2019 р.