В ефірі телеканалу БТБ він зазначив, що українська гривня забезпечена реальною економікою, чого не скажеш, наприклад, про американську.

Фінансист наголосив, що тривала стабільність гривні зміцнює довіру громадян до неї. Втім, за його словами, час, коли українці масово переводили гривні у валюту, відходить у минуле.

«Я не розумію українців, які заробляють у гривні, потім міняють на долар, потім йдуть у магазин, знову міняють долар на гривню: втрачають один раз, втрачають два рази, ще й не заробляють процентні ставки. Але це, думаю, час вже поправляє, і вже ось 13 рік дуже показовий, що люди нарешті привчаються заробляти в національній валюті», – зазначив Ерік Найман.

Коментуючи фінансову та політичну ситуацію в США, Найман зазначив: «Насправді, США - банкрут. Вони тримаються тільки завдяки вірі решти світу, в тому числі, й українців у долар. А якщо віра зникає? Українська гривня забезпечена реальною економікою, ми заробляємо її. Американський долар забезпечується повітрям». Він додав, що в цій ситуації виграють ті, хто тримав гроші в гривнях, а не в доларах.

На думку економіста, заощадження в гривні та гривневі депозити дають можливість убезпечити себе від фінансових несподіванок. Наума радить не просто робити гривневі заощадження, й заробляти на гривневих депозитах.

«Використовуйте високі депозитні ставки. При цьому не потрібно розмінюватися на дрібне. ... Я зазвичай роблю 12-ти місячний депозит. Вони найвигідніші, і від осені до осені це максимум, що ви можете отримати з гривневих депозитів - ви заробите максимум», – розповів Науман.

Джерело: btb.tv