Про це повідомляє фінське видання Yle з посиланням на міністра оборони Карла Хаглунд, пише «Кореспондент».

При цьому він зазначив, що допомога може бути надана в рамках фінського законодавства. За словами глави міноборони, є велика різниця між участю в пошуковій операції і патрулюванням територій.

Хаглунд пояснив, що офіційно Швеція проводить розвідувальну операцію в архіпелазі Стокгольма, але на практиці вивчає підводну активність, тобто веде пошуки іноземного підводного човна.

Шведські військові в середу повідомили, що вони розпочали "нову фазу" пошукової операції, при цьому не розкриваючи деталей, пишуть місцеві ЗМІ.

Як писав «Вголос», напередодні шведське видання «Svenska Dagbladet» опублікувало статтю, в якій говорилося про можливість перебування в територіальних водах Швеції російської мінісубмарини.

У Міноборони Росії зазначили, що «пошуки російського підводного човна йдуть безуспішно, бо його там не було».

У вівторок, 21 жовтня, головнокомандувач Шведської армією заявив, що Збройні сили Швеції готові застосувати зброю, щоб змусити "невстановлене підводне судно" піднятися на поверхню.
У середу стало відомо, що літаки НАТО двічі за останні дві доби перехоплювали російські військові літаки над Балтійським морем, де ведуться пошуки субмарини.