Про це повідомляє Польське радіо

Ідеться про відрізок завдовжки 374 км.

У повідомленні на веб-сайті уряду Фінляндії пояснюється, що компанія «Nord Stream-2 AG» подала заяву з цього питання у вересні 2017 року. Вказано також, що згода є «умовною» - «заявник повинен відповідати умовам, викладеним в рішенні уряду».

Згідно з рішенням уряду, виконавець також повинен враховувати специфіку Балтійського моря та інші проекти у винятковій економічній зоні та виконати умови видачі будівельної ліцензії відповідно до Закону про воду.

За планами Росії, «Nord Stream-2» планують побудувати дном Балтійського моря паралельно з газопроводом «Nord Stream», який працює з 2011 року. Передбачається, що двома гілками газопроводу буде пливти 55 мільярдів кубометрів газу на рік з Росії до Німеччини.

Партнерами російського «Газпрому» в цьому проекті є п’ять західних енергетичних компаній: австрійська «OMV», німецькі «BASF-Wintershall» i «Uniper», французька «Engie» і британсько-голландська «Royal Dutch Shell».

Будівництво газопроводу планують завершити до кінця 2019 р., і тоді Росія має намір припинити або обмежити передачу газу через територію України.

На будівництво «Nord Stream-2» не погоджуються Польща, країни Балтії та Україна.