Про це повідомляє Kaleva.

При обшуку у дівчинки було вилучено ноутбук — як заявили поліцейські, саме на ньому було виявлено дані, отримані піратським способом. Як зазначає TorrentFreak, комп'ютер дитини був прикрашений наклейкою з Вінні-Пухом з мультфільмів Волта Діснея.

Інцидент, у зв'язку з яким проводився обшук, стався ще в жовтні минулого року. Дівчинка, яка захотіла послухати альбом своєї улюбленої поп-співачки, ввела потрібну назву у пошукову систему, яка видала їй посилання на торрент-портал The Pirate Bay. Нелегальне завантаження відстежили у фінському Управлінні по боротьбі з комп'ютерним піратством (CIAPC).

Голові сім'ї, на якого зареєстрований договір з інтернет-провайдером, було виписано штраф на суму 600 євро, проте платити його він відмовився. За його словами, завантажені з Інтернету файли не вдалося відтворити, і на наступний день вони купили альбом в магазині.

Дії поліції і CIAPC викликали критику з боку правозахисних організацій. Із засудженням інциденту також виступила Піратська партія Фінляндії.

Джерело: Лента