Адвокати українського олігарха Дмитра Фірташа передали юристу Трампа Руді Джуліані пакет документів щодо колишніх віцепрезидента Джо Байдена і спецпрокурора США Роберта Мюллера.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на американське видання Time. 

Зазначається, що для того, аби захистити Фірташа, адвокати зібрали документи, в яких містяться спірні звинувачення на адресу Мюллера і Байдена. Юристи передали ці матеріали разом з іншою інформацією помічникам особистого адвоката президента США Дональда Трампа.

Згодом захист Трампа продемонстрував ці документи громадськості. Ключовим з них була офіційна заява колишнього українського генпрокурора Віктора Шокіна, який звинувачує Байдена в корупції.

Сам Шокін стверджує, що ексвіцепрезидент домігся його звільнення для того, щоб припинити розслідування корупції в українській газовій компанії Burisma, де син Байдена Хантер був членом ради директорів.

Демонструючи компромат, Джуліані не згадав, що звинувачення Шокіна були отримані командою адвокатів Фірташа.

Нагадаємо, син колишнього віце-президента та конкурента Трампа на президентських виборах США Джо Байдена Хантер Байден вирішив залишити посаду в керуючій компанії фонду прямих інвестицій, підтримуваного держструктурами КНР, щоб не давати приводу для звинувачень щодо конфлікту інтересів.