Депутати Львівської обласної ради продовжують обговорення своєї участі у статутному фонді ФК "Карпати". Голова постійної депутатської комісії Львівської обласної ради з питань приватизації та майна, голова фракції ВО "Батьківщина" Олег Канівець, який доповідав з цього питання виступив з пропозицією підтримати клуб і виступити співзасновником господарського товариства ФК "Карпати" та ввійти в статутний фонд товариства конкретними об'єктами комунальної власності. У цьому його підтримали решта членів фракції "Батьківщина".

Проти цього рішення виступили представники груп та фракцій УНП, "Наша Україна" та інші, назвавши його недопрацьованим.
Проти прийняття цього рішення виступили депутат Михайло Шевців. Він зазначив, що від передачі приміщень футбольний клуб не стане народною командою.
Проти також виступив депутат Ігор Дума. Депутат Віра Байса виступила проти та зазначила, що ця афера не пройде, поки вони є депутатами Львівської обласної ради.
Депутат Марія Христинич зазначила, що її комісія, головою, якої вона є (комісія з питань культури, духовного відродження, ЗМІ, молоді та спорту), не підтримує це рішення.

Лариса Федорів також виступила проти і зазначила, що це є суто комерційний проект, який немає жодного відношення до ФК "Карпати".
"Це є просто деребан майна", ― сказала вона. З цього приводу виступив також голова львівської ОДА Петро Олійник, який сказав, що це він більш базарного рішення сесії ще не бачив, що цей документ є сирим і його треба доопрацювати. Підтримати це рішення попросили тренер ФК "Карпати" Юрій Д'ячук-Ставицький та гендиректор ФК "Карпати" Богдан Федоришин.

Прес-тайм