Початок поєдинку, яким відкривався двадцятий тур, виявився доволі сумбурним. Хоча певною ігровою перевагою володіли футболісти з Куликова, яким для подальшої боротьби за потрапляння до числа призерів чемпіонату будь-що була потрібна лише перемога, однак осмислених атак з їхнього боку було обмаль. А якщо підопічним Степана Михальчука і вдавалося проводити вдало розіграні комбінації, то їм бракувало точності при завершенні. Та все ж у середині тайму «Куликову» вдалося відкрити рахунок. Після однієї з атак невдало зіграли оборонці та воротар «Опору» і Віталій Тарновський ударом з меж штрафного майданчика провів свій прем’єрний гол у складі «Куликова». Доволі швидко господарям вдалося розвинути свій успіх і провести другу результативну атаку. На 35-ій хвилині непорозумінням оборонців та воротаря львів’ян скористався кращий бомбардир «Куликова» Ігор Балух і з близької відстані переправив «круглого» за лінію практично порожніх воріт. А під завісу першої половини гри куликівці провели свій третій гол. Цього разу після передачі Балуха навісним ударом «бальона» у ворота підопічних Тараса Гамарника спрямував з району лінії штрафного майданчика Петро Сідельник. Тож на відпочинок команди пішли за рахунку 3:0 на користь господарів.

На другий тайм, маючи солідну перевагу у рахунку, підопічні Степана Михальчука схоже вийшли у дещо розслабленому стані і невдовзі поплатилися за це двома пропущеними голами. На 51-ій хвилині оборонці «Куликова» не досить уважно зіграли поблизу власних воріт і дозволили Андрію Дигасу зліва пробити у дальній кут воріт. А ще через сім хвилин львів’янам вдалося скоротити своє відставання до мінімуму. Цього разу Андрій Дигас завдав підступного удару під поперечину воріт, не залишивши шансів на порятунок для Романа Чачуня. Звичайно, що два пропущені голи внесли певну напругу у гру господарі і подарували надію на досягнення позитивного результату гостям. Та все ж, за виключенням декількох хвилин, контроль над грою тримали у своїх руках куликівські футболісти, які мали ще декілька хороших нагод збільшити свою перевагу. Зокрема, сприятливі нагоди відзначитися не використали Владислав Кудрявцев та Тарас Данило. А ось «Опір» основну загрозу воротам господарів створював після розіграшів стандартів, однак відзначитися втретє так і не зумів.

Тож фінальний свисток Руслана Хомина зафіксував непросту перемогу «Куликова», яка дозволила команді вийти на третій турнірний рядок. А для «Опору» ця гра стала заключною у дебютному сезоні в Прем’єр-лізі, який львів’яни завершать на передостанній турнірній сходинці.

ФК «Куликів» – «Опір» Львів 3:2 (3:0).
Арбітри: Р. Хомин (Самбір), В. Верблянський (Новояворівськ), Р. Блавацький (Львів).
Делегат ФФЛ: С. Семак (Львів).
Голи: Тарновський (27), Балух (35), Сідельник (42) – Дигас (51,58).
Попередження: Карпа (26).
ФК «Куликів»: Чачунь, Литвин, Михальчук, Тарновський, Тітунін, Сідельник, Яценко (Мазур, 67), Кудрявцев, Фостяк (Данило, 57), Бойко, Балух.
«Опір»: Шеремета, Карпа, Горецький, Шупер, Гірка, Кузь, Кавійчик (Колос, 88), Крижановський (Белозьоров, 46), Куриляк, Дигас, Кудрик.