Початок гри для господарів виявився надзвичайно напруженим і нервовим. Юні підопічні Василя Меллеша буквально затиснули куликівців на їхній половині поля і мали дві чудові нагоди відкрити рахунок, однак переграти Романа Чачуня не змогли Максим Рибін та Едуард Мись. Поступово більш досвідченні гравці «Куликова» прийшли до «тями» і налагодили свою гру. Відтак поблизу воріт, які захищав Роман Данкович, доволі регулярно почали виникати небезпечні ситуації. До пори гостям вдалося стримувати атакувальні потуги суперника, та на 29-ій хвилині «шкір’яний» після красивого удару зльоту у виконанні Назара Бойка «поцілувавши» стійку таки опинився у воротах «Скали-2». До кінця першої половини гри куликівці продовжували діяти першим номером і наприкінці тайму зуміли збільшити свою перевагу у рахунку. На 42-ій хвилині після передачі з лівого флангу «бальон» опинився у ніким неприкритого Остапа Фостяка, який «розстріляв» ворота.

Друга половина гри розпочалася атаками підопічних Степана Михальчука, однак жоден із завданих ударів у ціль не влучив. Надалі гравцям «Скали-2» вдалося вирівняти гру і основні події перемістилися у центральну частину поля, хоча й небезпечних атак на ворота обох команд не бракувало. Зокрема, у господарів чудові нагоди забити не використали Ігор Балух, Анатолій Тітунін, Віталій Тарновський та Назар Бойко, після ударів яких свої ворота рятував демонструючи блискучі сейви Роман Данкович. А Тарас Данило отримавши передачу врозріз від Василя Бубена запустив «кулю» над воротами. Були непогані нагоди «розмочити» рахунок і у гравців із Моршина. Так в одному з епізодів не поцілив у дальній кут воріт Андрій Маляренко, а після удару Семена Бродського свого «кіпера» підстрахував капітан «Куликова» Ростислав Михальчук.

Тож фінальний свисток Василя Верблянського зафіксував перемогу ФК «Куликів», який завдяки цьому успіху обійшов у турнірній таблиці колективи із Червонограду та Соснівки і розмістився на третій турнірній сходинці.

ФК «Куликів» – «Скала-2» Моршин 2:0 (2:0).
Арбітри: В. Верблянський (Новояворівськ), А. Янтуріна, Ю. Ковальчук (обоє – Львів).
Делегат ФФЛ: М. Сидор (Львів).
Голи: Бойко (29), Фостяк (42) .
Попередження: Мазур (44).
«Куликів»: Чачунь, Литвин, Михальчук, Тарновський, Тітунін, Сідельник (Гатин-Лозинський, 78), Мазур (Яценко, 65), Кудрявцев, Фостяк (Данило, 67), Бойко (Бубен, 90), Балух.
«Скала-2»: Данкович, Замітайло, Желіско, Мись, Домальчук, Петрушко, Нистирюк (Гнатів, 59), Гармаш (Бродський, 63), Созанський (Яната, 70), Рибін (Пітел, 70), Могилецький (Маляренко, 63).

Микола Вантух