«Ми дуже великі сподівання покладали на те, що врешті-решт, з допомогою цього європейського форуму, вдасться покращити футбольну інфраструктуру, як міста Львова, так і ФК «Карпати». Ви всі знаєте, що в нас немає ні тренувальної бази, ні цього європейського комфортного стадіону, який би забезпечував всі вимоги Федерації футболу України, УЄФА, запитів наших уболівальників та команд, з якими ми маємо зараз нагоду і честь змагатися у Лізі Європи УЄФА. Може це прозвучить непатріотично і дивно, але ми не бачимо для себе якихось великих вигод від проведення Євро 2012 у Львові», - сказав Ігор Дедишин.

Він також зазначив, що по закінченні чемпіонату з футболу новий стадіон приречений перетворитися на безгосподарний об‘єкт, адже стадіон побудований на околиці міста і на його спорудження витрачено дуже велику кількість коштів.

«Ми маємо базову споруду, тобто стадіон «Україна», на якому просто можна було провести реконстукцію. Ми б затратили значно менше коштів, зробили б все швидше, а головне – стадіон був би в центрі міста. Наразі парк «Снопківський» є мертвим, там нічого не відбувається, життя починає буяти там тільки за кілька годин до і після матчу. Відповідно рішення про будівництво нового стадіону є неефективним. Спочатку вартість стадіону була 609 млн. грн., зараз вона вже складає 2,5 млрд, а до кінця буде й три, а це в 5 разів збільшилась за три роки вартість стадіону. Андрій Іванович чудово «спригнув», віддавши стадіон державі, але ж вартість стадіону – це кошти наші, платників податків»,- сказав Ігор Дедишин.

Генеральний директор ФК «Карпати» розповів, що вже є пропозиції для його клубу, які стосуються експлуатації стадіону, проте умови, які зараз озвучуються неприйнятні для футбольного клубу. За його словами, на даний момент за експлуатацію стадіону зараз рахують мінімально 20 млн. грн. в рік.

«Суми, які нам зараз називають, вражають нас. Скажу чесно, ми не потягнемо цього, тому не збираємось затягувати собі зашморг на шию. Звичайно, працювати на такому полі для нашого клубу це є рівень, це відповідний статус, комфорт для наших уболівальників, проте, якщо буде такий підхід ми не будемо використовувати цей стадіон», - зазначив Ігор Дедищин.

Він вважає, що навіть, якщо якимось чином «Карпати» погодяться працювати на новому стадіоні, то це безумовно відіб‘ється на кишенях вболівальників.