Подаємо повнотекстово:

"Санкції щодо ФК «Карпати», зазначені у Рішенні КДК, абсолютно позбавлені здорового глузду і принципів справедливості.

Чи не аморально відлучати від футболу клубне керівництво «Карпат», яке отримало інформацію від Президента ФФУ Григорія Суркіса, що першим повідомив про договірний характер матчу, і за власною ініціативою розпочало службове розслідування даної справи з подальшими офіційними зверненнями до керівництва ФФУ та прокуратури?

Чи не аморально те, що у Рішенні КДК ФФУ відсутнє прізвище Суркіс, хоча Григорій Михайлович у статусі Президента ФФУ знав і замовчував підозри у договірному характері матчу? Чи може бути вагомішим привід, аби Григорій Суркіс подав у відставку після такого рішення КДК, який прямо визнав договірний характер матчу, але «забув» про того, хто знав, замовчував та всіляко перешкоджав? Не сумніваємось: якщо підконтрольний Президенту ФФУ КДК засліпило під час ухвалення свого Рішення, то Спортивний Арбітражний Суд неодмінно візьме до уваги цей вагомий факт.

Зрештою, чи не є верхом юридичної безграмотності членів КДК те, що Комітет надсилає клубам Рішення, в якому абсолютно відсутня мотиваційна частина? Чи, можливо, КДК не вважає за потрібне пояснити: за що конкретно покарано кожного з керівників клубу?

Юридичне невігластво Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ не залишає вибору – ФК «Карпати» поетапно, усіма юридичними методами добиватиметься справедливості. Наступним кроком буде звернення до Апеляційного комітету. Не маючи жодних ілюзій щодо рішення цієї інстанції, львівський клуб готуватиме звернення до Спортивного Арбітражного Суду в Лозанні, де в діалозі з незалежними та фаховими юристами відстоюватиме як свою позицію у справі матчу «Металіст» – «Карпати», так і принципову незгоду з безпрецедентним явищем, коли Федерацію футболу країни очолює корупціонер.

ФК «Карпати» запевняє уболівальників у тому, що доведе справу до логічного завершення, наслідком чого стане очищення українського футболу від корупції та її носіїв на чолі з Президентом ФФУ Григорієм Суркісом. Будучи абсолютно упевненим у своїй правоті, ФК «Карпати» звертається до здорових сил в українському футболі із закликом спільними зусиллями покласти край свавіллю футбольного авторитаризму.

P.S. Напередодні матчів раунду плей-оф Ліги Європи футбольний клуб «Карпати» звертається до представників ЗМІ з проханням обмежитись у спілкуванні з тренерським складом та гравцями команди щодо рішення КДК ФФУ і подій, що йому передували".

Як повідомляв Вголос", Харківський ФК «Металіст» і львівський ФК «Карпати» позбавили дев'яти очок. Відповідне повідомлення клуби отримали від КДК ФФУ. Окрім цього «Металіст» і «Карпати» отримали штраф у розмірі 25 тисяч у.о. з клубу. Гендиректор Металіста Євген Красніков, екс-гравець Карпат Сергій Лащенков відсторонені від діяльності, пов'язаної з футболом, довічно. Почесний президент Карпат Петро Димінський відлучений від футболу на 12 місяців, гендиректор львів'ян Ігор Дедишин - на п'ять років. Дісталося і прем'єр-лізі - її не могли обійти стороною. Гендиректор ОПФКУ "Прем'єр-ліга" Олександр Єфремов отримав шестимісячну дискваліфікацію.

Футболісти Карпат брали участь у тому матчі, заплатять кожен по 10 тисяч у.о. штрафу. Виняток становитимуть Голодюк, Женюх, Годвін, Зеньов, Кополовець, Налєпа, Петрівський і Ткачук, відбувшись п'ятьма тисячами умовних одиниць. Матч, про який йдеться, відбувся в квітні 2008-го року. На своєму полі «Металіст» обіграв «Карпати» з рахунком 4:0.

Федерація футболу України отримала матеріали: запис бесіди колишнього захисника «Карпат» Сергія Лащенкова з почесним президентом клубу Петром Димінським, в якій йдеться, що гравці «Карпат» за програш отримали 110 тис. дол. ФФУ передала матеріали до Генеральної прокуратури. Федерація обіцяла жорстоко покарати винуватців.