Матч з «Миколаєвом» став першим домашнім матчем для «Львова» після тривалої перерви. Мова йде не тільки про зимову перерву у чемпіонаті, а й про домашні матчі «городян». Попередні домашні поєдинки львів’яни проводили на «Лафорт-Арені» у Добромилі та на стадіоні «СКА» у Львові. А останній матч на стадіоні «Україна» ФК «Львів» ще зіграв проти «Карпат», коли грав ще у найсильнішому українському чемпіонаті.

Повернення оновленого «Львова» не викликало ажіотажу серед вболівальників. Матч дублюючого складу «Карпат» проти «Олександрії» зібрав більше вболівальників, аніж матч першої ліги. Утім, можна не сумніватися, що на другий матч «Львова» на «Україну» прийде значно більше прихильників гри мільйонів.

В оману глядачів на початку матчу ввели ігрові форми команд. «Миколаїв» на матч проти «Львова» вийшов у синій формі, яка є притаманна саме «Львову». Натомість «городяни» вийшли на гру у вишнево-білій формі.

Коли на другій хвилині гри забив гравець «Львова» Мельник, глядачі не зрозуміли яка команда відкрила рахунок і чи потрібно їм радіти взяттю воріт. Значно активніше зреагували на гол, коли лише диктор по стадіону оголосив, що гол у ворота ФК «Миколаїв» провів Ігор Мельник. У цьому епізоді він усе зробив сам: на швидкості обіграв захисника і, вийшовши на побачення з Чуваєвим, не залишив воротарю жодних шансів – 1:0.

Коли забив ФК «Львів» другий гол, емоцій на трибунах було значно більше. Глядачі уже зрозуміли – гол забили гравці «Львова». Висока індивідуальна майстерність Ігоря Балуха, точна передача на Ігоря Мельника і це 2:0. Мельник оформив влучно пробивши з зони штрафного майданчика.

До цього гості не раз гідно огризнулися в атаці. Лисицин небезпечно пробив зі штрафного, а Костюк не реалізував дві хороші нагоди. Одного разу не влучив по воротах з вигідної позиції, а в іншому – воротар «Львова» зіграв надійно.

На початку другого тайму гості могли відіграти один гол. Чаус замикав передачу партнера зі штрафного, однак пробив мимо. Одразу після цього Семенина небезпечно пробив метрів із 15-ти, однак Піцан зіграв надійно. Здавалося, підопічним Володимира Журавчака вдалося на початку другого тайму втримати натиск гостей, однак «Миколаїв» таки один гол відіграв. Семенина наважився на удар метрів із 20-ти і не прогадав. Піцан з ударом в кут не впорався – 2:1.

Могли підопічні Руслана Забранського і зрівняти рахунок. Побачення з воротарем господарів при рахунку 2:1 на реалізував Василь Костюк. Перевага «Миколаєва» у другому таймі була відчутною. «Львів» віддав ініціативу і зробив ставку на контратаки. Неозброєним оком було помітно, що «городяни» грають на утримання рахунку. Головне для підопічних Володимира Журавчака у цьому матчі було здобути результат і повноцінні три очки.

Фінальний свисток арбітра матчу Катерини Монзуль потішив львівських вболівальників. Після кількарічного повернення ФК «Львів» на «Україну» «городяни» перемогли. Так тримати, «Львове». Потрібно вибиратися з турнірної ями.

«Львів» - «Миколаїв» - 2:1 (2:0)
Голи: Мельник (4, 18) – Семенина (62).
«Львів»: Піцан, Плієв, Сухоцький, Карпенко, Яхно, Войтович (Вольський, 71), Тимчишин, Гордійчук (Родін, 65), Мельник, Гарас (Онисько, 80), Балух (Козловський, 80).
«Миколаїв»: Чуваєв, Зелді, Олефір, Волков, Чаус, Родевич, Лисицин (Голенков, 25; Бровкін, 73), Чорний (Колодін, 63), Костюк, Семенина, Соляник (Чучман, 32).
Попередження: Войтович (13), Сухоцький (39), Козловський (90+5) - Родевич (45), Костюк (81).