Ще після попереднього матчу у Севастополі, в якому львів’яни програли з рахунком 0:4, та позивтиний результат конкурента у боротьбі за виживання вінницької «Ниви», головний тренер «Львова» Володимир Журавчак сказав, що шансів втриматися у першій лізі уже майже немає. А домашня поразка від «Геліоса» остаточно поховала усі надії, навіть теоретичні.

У грі з харків’янами для господарів усе почалося успішно. Мельник, який в оновленому «Львові» став головним забивалою, відзначився знову. Уже в дебюті матчу галичани повели у рахунку. «Геліос» поступово перехопив ініціативу і уже диктував свої умови. Хоч і харків’яни на 29-ій хвилині зрівняли рахунок, однак більше засмутив не так пропущений гол, як травма одного з лідерів «Львова» Руслана Мостового. Як показав дальший перебіг подій на полі, опорноного півзахисника рівня Руслана бракувало. Це і відзначив на післяматчевій прес-конференції наставник львів’ян Володимир Журавчак.

Як львів’яни не старалися, по грі і по рахунку «Геліос» їх переграв. Хет-трик на свій рахунок Віктор Расков. Не так давно у Львові п’ять м’ячів в одному матчі забив Олексій Бєлік. Деякі індивідуальні футбольні особистості у другому колі полюбляли ставити одразу по кілька автографів у воротар «левів». Не обійшлося і цього разу…

Як би там не було, ФК «Львів» знову програв, і покидає першу лігу. Сказати щось погане слово в бік футбольного клубу язик не повернеться. Усі старалися, усі билися. А футбол не обманиш. В «пожежному» варіанті можна хіба щось зруйнувати, а побудувати хорошу футбольну команду потрібен час. Його у «Львова» не було. Команда з вкрай важкого становища рятувалася як могла. На жаль, не вийшло.

Фото Віктора Диченка

Фотогалерею матчу можна переглянути тут