Більше того, ця команда впевнено адаптувалася на останньому місці в турнірній таблиці і, для того, аби зберегти місце у першій лізі, потребує серйозних кадрових змін. За достовірною інформацією, вони в команді будуть найближчим часом. Утім про все за порядком.

Волею різних причин побачити гру «Львова» на власні очі автору цих рядків довелося вперше лише в останньому турі перед зимовою перервою. Утім, цього було достатньо, аби зрозуміти чому команда набрала найменше очок серед усіх колективів другої найсильнішої футбольної ліги України.

У грі з міцним горішком першої ліги «Арсеналом» з Білої Церкви «городяни» на рівних боролися лише один тайм. На другу половину зустрічі хлопців Романа Марича не вистачило. Хоч і пропустили «синьо-золоті» на початку матчу, однак не «поплили», а побігли відігруватись. На гол Сергія Костюка наприкінці тайму відповів Антон Луцик.

До того, більше шансів вразити ворота суперника було у гостей, однак молоді львів’яни у першому таймі справилися з атаками гостей. Натомість не забували й самі відповідати у нападі. Сергій Косар перед голом Антона Луцика перевірив пильність досвідченого воротаря Мар’яна Марущака, який в стрибку справився з ударом львів’янина.

Якщо перший тайм молодий та необстріляний ФК «Львів» зіграв достойно і по грі, і по результату, то на другу половину матчу «городян» не вистачило. Гра показала, що молодих гравців «левів» не вистачає на увесь поєдинок. Винити їх у поразці, мабуть, немає жодних підстав.

Брак майстерності гравці намагалися компенсувати великим бажанням. Утім, виходило далеко не завжди. Молоді гравці «Львова» грали як могли, а переміг сильніший «Арсенал». Другий гол Постолатьєва на початку другого тайму став переломним у зустрічі. Після цього той-таки Постолатьєв оформив дубль, а Анатонюк наприкінці матчу встановив остаточний рахунок зустрічі – 1:4.

Для багатьох гравців «Львова» період першого кола в першій лізі був чудовим шансом довести свою профпридатність на професійному рівні. Цю команду формували в «пожежному» варіанті, то ж, можна не сумніватися, що хтось в цей склад потрапив зовсім випадково.

Знайомство львівських вболівальників на стадіоні «СКА» з новою для них командою швидше за все було останнім, адже, як відомо, на команду скоро очікують серйозні кадрові зміни. Хто залишиться грати за ФК «Львів» і скільки гравців залишиться взагалі з цього складу, сказати важко. Утім, точно можна спрогнозувати, що їх буде небагато.

Під питанням також доля тренера команди Романа Марича. З його слів на прес-конференції було зрозуміло, що швидше за все новою командою керуватиме новий спеціаліст. Хто це буде, дізнаємось найближчим часом. За неофіційною інформацією, одним із кандидатів на цю посаду є Володимир Журавчак.

P.S. Переглянути завершення матчу ФК «Львів» - «Арсенал» приїхали тренери «Карпат» Юрій Дячук-Ставицький та Павло Кучеров.