Незручні «фармацевти»
Невідомо чи гравці «Скали» до матчу знали про те, що ніколи не перемагали южненську команду у другій лізі, однак порушити невтішну традицію команда Володимира Реви не змогла і цього разу. У чотирьох зіграних поєдинках між цими суперниками зафіксовано три нічиї та одну перемогу команди з Южного. Після недавньої нічиєї на виїзді (1:1) молода та амбітна стрийська команда не перемогла і вдома, хоча нагод і підстав думати про повноцінні три очки було більш, ніж достатньо. Граючи майже увесь матч у більшості, свої моменти підопічні Володимира Реви не реалізували, а коли забили гол на останній хвилині зустрічі, боковий арбітр зафіксував сумнівний офсайд. Відтак, нулі на табло як подвиг для южненців і розпач для стриян.

Потужний старт господарів
З перших хвилин зустрічі господарі поля взяли гру під свій контроль. Хоч і гравці гостей подали ознаки життя, пробивши двічі здалеку (пробивали Прокопенко і Продан), однак це нічого не змінило. Не пройшло і пів тайму, як «Скала» могла спокійно втілювати свою перевагу у забитий гол. Цюцюра з двох (!) метрів примудрився не влучити у ворота після прострілу Рустамова та помилки воротаря Кравченка. Для Василя це був чудовий шанс забити у шостому матчі поспіль, однак нападник «Скали», мабуть, завчасно побачив м’яч у воротах. Не забив Цюцюра після прострілу з правого флангу, не забив Дністрян після прострілу з лівого. Здавалося, гол наближається. Підсилило цю думку і вилучення голкіпера «Реал Фарму» Сергія Кравченка за гру рукою за межами штрафного майданчика. У цьому епізоді Пришнівський вдало розпочав контратаку своєї команди, залишився за собою майже усіх опонентів.

Воротарські рукавички для…захисника
Оскільки на гру до Стрия южненці приїхали лише з одним голкіпером, після вилучення Кравченка воротарський светр вдягнув захисник Сергій Галезник. Зважаючи на такий розвиток подій у першому таймі, вболівальники лише потирали руки у долоні в очікування взяття воріт. Утім, ця справа все відкладалася. Маючи повне домінування на полі, гравці «Скали» найчастіше свої атаки розвивали через правий фланг, де активно підключався захисник Тимур Рустамов. До завершення першого тайму хороші нагоди потішити місцеву публіку мали Дністрян та Рустамов. Віталій після елегантної передачі Пришнівського пробив в Галезника, а Тимур - над хрестовиною з-за меж штрафного майданчика.

«Скалу» підмінили
Як це часто буває у футболі, у другому таймі глядачі на «Соколі» побачили інший футбол, аніж у першій 45-хвилинці. Здавалося, в уже деморалізованого суперника немає сил на те, аби щось змінити у матчі, однак у другому таймі команда Микола Лиховидова заграла змістовніше. Южненці зуміли дещо вирівняти гру і час від часу в меншості організовувати власні атаки. Головний тренер «Скали» Володимир Рева освіжити гру намагався завдяки зробленим замінам. Як господарі не старалися, організовувати гостроту, як у першому таймі. їм уже не вдавалося, однак їхня перевага була відчутною. «Малиновим» уже не вдавалися комбінаційні дії і вони часто зловживали дальніми ударами, які здебільшого були «по горобцях». Натомість гості, хоч і атакували рідко, однак двічі у другому таймі заставили емоційно перевести подих місцевих глядачів. Віталій Базан та його тезка Рудий могли принести перемогу гостям, здавалося б, у безнадійному матчі. На щастя, їхні удари були повз ціль.

Радість вболівальників відмінив арбітр
«Скалі» таки вистачило сил на фінальний штурм воріт суперника. Після перерви амбітній команді не все вдавалося в атаці, однак бажання взяти три очки та ще й перед власними вболівальниками було очевидним. Коли ніхто не замкнув простріл Ковальчука, і коли Лазаренко головою пробив прямісінько в руки Галезнику, здавалося, уже все. Утім, не сталося як гадалося. Остання атака господарів завершилася результативно. Кайдрович пробив з-за меж штрафного майданчика, а Галезник відбив прямісінько під влучний удар Іванова. Радість вболівальників відмінив лайнсмен. На його думку, Роман пробив, перебуваючи в офсайді. Чи було порушення правил чи ні, без повтору сказати складно. Утім, коли президент «Скали» Микола Кміть переглянув відео після матчу, з його виразу обличчя було зрозуміло, що арбітр прийняв неправильне рішення.