Матч проти явного аутсайдера чемпіонату «Карпати» розпочали без трьох ключових гравців основи. через дискваліфікацію гру пропускав Пластун, Богатінов опинився на лавці запасних, а Олександр Гладкий взагалі не полетів з командою в Запоріжжя, залишившись у Львові. І фактично львів’яни грали матч без центрального нападаючого, роль якого почергово виконували Кополовець з Марселіньо.

З початку матчу Карпати одразу захопили ініціативу в центрі поля, не даючи запоріжцям наближатися до воріт, але і в нападі фактично нічого не виходило. Вже на 4-ій хвилині «Карпати» мали небезпечний штрафний, який змарнували, пробивши по «горобцях». А вже перша більш-менш осмислена атака львів’ян на 10 хвилині завершилася голом у ворота запоріжців. Марселіньо виконав простріл з флангу, де перед самими воротами захисники загубили Кополовця. Михайло поклав м’яч в кут воріт дебютанта запоріжського «Металурга» воротаря - Лібора Хрдлічки. Після забитого голу «Карпати» мали ще два-три моменти біля воріт запоріжців, але їх не реалізували, і гра пермістилася в центр поля, де жодній з команд не вдавалося зробити навіть більше трьох-чотирьох передач.

"Карпати" після голу підсіли, і віддали частково ініціативу «Металургу», який скористався своїм шансом. Жуніор навісив з кутового, Мисак грубо помилився на виході, і Матеус без перешкод головою переправив м'яч у дев'ятку - 1:1 - радості Сергія Зайцева не було меж. Металург забив лише 6-й гол у нинішньому чемпіонаті. В першому таймі особливо згадати більше нічого. Все зводилося до примітивних помилок в центрі поля.

Друга половина матчу була дуже нудною. Складалося таке враження, що і «Карпати» і «Металург» не знають , що робити з м’ячем, як продовжувати свої атаки. Усе зводилося до банальних перепасовок в центрі поля і біля штрафних майданчиків обох команд . Загалом на дві команди за другий тайм можна виділити півтора моменти. «Карпати» робили дитячі помилки, пасували невідомо куди і на кого, і завдали лише один удар в площину воріт Хрдлічки . «Металург» не міг нічого зробити біля воріт галичан.

Найнебезпечніший момент за другий тайм створили «Карпати. Завійський, вийшовши фактично один на один з воротарем, влучив у ногу кіпера запоріжців. Це був один з небагатьох шансів команди Ніколая Костова вирвати перемогу. Утім, цей момент мало потішив львівських вболівальників. «Карпати» на виїзді зіграли так, як не грають вдома. Їхня гра нічим не потішила, зрештою, як і запорізького «Металурга», який набрав лише четверте очко в чемпіонаті.

«Металург» (З) – «Карпати» (Львів) – 1:1 (1:1)
«МЕТАЛУРГ» (З): Хрдлічка, Сахневич, Нестеров, Матеус, Коротецький, Оберемко, Рудика (Гавриш, 86), Опанасенко, Пісоцький, Жуніор (Лазарович, 90+1), Ібраімі (Йокіч, 52).

«КАРПАТИ»: Мисак, Бідловський, Балажіц, Мілошевіч, Ксьонз, Голодюк, Даушвілі, Худоб’як (Штіліч, 82), Кенія, Кополовець (Завійський, 88), Марселіньо (Зеньов, 71).

Голи: Матеус, 31 – Кополовець, 10.

Попередження: Матеус, 4, Рудика, 62, Коротецький, 78 – Балажіц, 79.

На фото: Кополовець забив - у нього Новий рік, Різдво та Пасха

Відео: Галичина Спортивна