Відповідне повідомлення розміщене на офіціному сайті "зелено-білих".

"Незважаючи на чітку й однозначну позицію усіх клубів української "Прем’єр-ліги" Виконавчим комітетом ФФУ були прийняті фактично протилежні рішення, причому з посиланням на ініціативу самої "Прем’єр-ліги".

Виходить, що керівництвом ФФУ з подачі керівництва "Прем’єр-ліги" фактично проігноровано рішення учасників самого об’єднання, що є категорично неприпустимим.

У таких обставинах існуюче об’єднання професійних футбольних клубів України не виконує ту функцію та не реалізовує ту мету, заради яких створювалося. Враховуючи наведене, ФК "Карпати", як учасник ОПФК України "Прем’єр-ліга" з метою отримання повної та достовірної інформації про діяльність останньої вимагає проведення повного аудиту ОПФК України "Прем’єр-ліга" незалежною аудиторською компанією за весь період її діяльності.

ФК "Карпати" готовий виступити замовником такої незалежної аудиторської компанії та профінансувати її послуги. При цьому, без проведення такого аудиту ФК "Карпати" не буде здійснювати будь-які платежі на рахунки ОПФК України "Прем’єр-ліга", - зазначається у листі.

Джерело: Чемпіон