Обігравши команду з Чернівців вдома, господарі зробили великий крок до виходу з групи. Наступного тижня «Рух» вдома прийматиме команду «Збруч» з Воличиська. У разі успіху винниківчан у цьому матчі, можна буде стовідсотково говорити про їх вихід з групи.

Хоч і матчем «Рух» - «Буковина-2» розпочалося друге коло групи 1 серед аматорів, однак ці команди у першому турі змагань так і не зустрілися. Через проблеми комади з Чернівців із заявкою на участь у турнірі «Рух» на виїзд так і не поїхав. Представники «Буковини-2» попросили перенсти цей поєдинок, однак коли і чи відбудеться цей матч взагалі невідомо і досі.

З перших хвилин зустрічі «рухівці» одразу усім довели, хто є господарем поля. Ігрова та територіальна перевага команди Романа Гданського почала втілюватися у небезпечні моменти. Костик зі штрафного влучив у штангу, Гусаковський пробив головою вище воріт з кількох метрів, а удар Деревльова парирував голкіпер «Буковини-2» Олександр Дядик. Коли володарі усіх трофеїв Львівщини свої моменти у першому таймі не реалізували, гості сокристалися своїм єдиним шансом у першій 45-хвилинці. Захисник Любомир Іванський та воротар Юрій Шевчук не зрозуміли хто повинен бігти за м’ячем і поплатилися за це взяттям воріт. Андрій Беженарь несподівано вибіг з-за спини Іванського і пробив повз Шевчука – 0:1.

Після того, як Олег Шептицький з гострого кута не зрівняв рахунок, остаточно стало зрозуміло, що у першому таймі фортуна з «Рухом» не здружилася. Утім, свято для вболівальників настало у другій половині гри. Як це часто бувало у попередніх матчах, великий відсоток голів винниківчани забивали з 45-ої до 60-ої хвилини. Покращилася ця статистика і у матчі з «Буковиною-2».

Як гості не оборонялися, втримати свої ворота на замку їм не вдалося. При чому двічі протягом цього проміжку часу. Спочатку Богдан Костик зарядив гармату метрів з 22-ох в кут воріт, а через десять хвилин Олег Шептицький реалізував стовідсотковий пенальті, розвівши м’яч і воротаря по різних кутах.

При рахунку 2:1 на користь «Челсі» (так місцеві вболівальники називають «Рух» - Авт.), гості рук не опустили і будь-що бажали відновити статус-кво. Біля воріт Шевчука моментів було небагато, однак кілька пострілів з надією на фарт, як у першому голі, гості таки завдали. Воротар Юрій Шевчук своїми сейвами неодноразово доводив, що може грати і у чемпіонаті України серед професіоналів.

До завершення гри головний тренер команди Роман Гданський провів кілька замін, чим і підсилив гру команду. Атаки господарів завершилися ще одним взяттям воріт. Михайло Шептицький з гострого кута зняв усі питання про переможця матчу. При рахунку 3:1 шансів на диво у підопічних Володира Харитона не було. «Рух» був ближчим до четвертого м’яча, аніж «Буковина-2» до другого.

Наступний матч на стадіоні імені Богдана Маркевича у рамках чемпіонату України серед аматорів «Рух» проведе у середу, 19 червня. Суперником винниківчан буде «Збруч» з Волочиська Хмельницької області.

«Рух» (Винники) – «Буковина-2» (Чернівці) – 3:1 (0:1)
Голи: Костик, 51, О. Шептицький (60, з пен.), М. Шептицький, 82 - Беженарь, 26