Поєдинок 19-ого туру чемпіонату проти «Гірника з Новояворівська для «винниківського» «Челсі» був важливим з кількох наступних причин: по-перше, у матчі першого кола винниківчани зазнали сенсаційної поразки у Новояворівську, і будь-що бажали взяти реванш у суперника, по-друге, матч проти «гірників» був останньою серйозною підготовкою перед фіналом чемпіонату України серед аматорів, який винниківська команда проведе у п’ятницю, 17-ого жовтня, а по-третє, цей поєдинок для винниківчан був дуже важливим в турнірному плані. Оскільки «Рух» претендує на чергове чемпіонство поспіль, втрата очок у чемпіонаті для цієї команди є неприпустимою. В турнірній таблиці «Гірник» з Соснівки набрав на три очки менше, однак це аж ніяк не збавляє чемпіонську інтригу перед вирішальними матчами.

Здавалося, у грі проти команда Романа Каракевича проблем у винниківчан мало б не виникнути. Тим більше тоді, коли у доволі спекотну і водночас «літню» погоду господарі поля забили швидкий гол. Почаду з флангу Макара після помилки воротаря Савича замкнув кращий бомбардир «Руху» Олег Шептицький.

Як виявилося згодом, рахунок 1:0 протримався у матчі аж до 78-ої хвилини. До цього винниківчани прогнозовано переважали суперника, однак команда з Новояворвіська виглядала достойно. Хоч і моменти біля воріт Шевчука їм давалися з великим трудом, проте Роман Гданський та його підопічні чудово розуміли, що 1:0 – далеко не той результат, який дозволяє команді розслабитися на полі.

Підсиливши гру у другому таймі, «Руху» таки вдалося дотиснути суперника і зняти усі питання про переможця матчу. Спочатку Макар реалізувавши вихід сам на сам з воротарем зробив рахунок 2:0, а через дві хвилини Віталій Дмитрух, що вийшов по перерві на заміну, асистував Шептицькому-старшому. Олег оформив дубль, відправивши м’яч у порожні ворота.

Рахунок 3:0 – далеко не той, з яким міг завершитися матч. В одній з атак «Руху» після удару головою Дмитруха захисник якимось дивом виніс «круглого» з лінії воріт, а небезпечна атака «Гірника» мала завершуватися пенальті. В одному з епізодів арбітр матчу Юрій Карп’як не побачив гри рукою у виконані одного з захисників «Руху».

У підсумку 3:0 – і, як то кажуть, результат говорить сам за себе. «Рух», взявши заплановані очки у чемпіонаті, з хорошим настроєм підходить до одного з найголовніших матчів у сезоні – фіналу чемпіонату України серед аматорів. Нагадаємо, у п’ятницю, 17-ого жовтня, винниківчанам у Вінниці протистоятиме АФ «П’ятихаська» з міста Володимирівка, що у Кіровоградській області.

А у чемпіонаті команді Романа Гданського до чемпіонства залишається зробити три непрості кроки – виїзні матчі з «Гірником» з Соснівки, з футбольним клубом Самбір та домашня гра зі спортивним клубом «Демнею». Ключовим для винниківчан, мабуть, стане матч проти «Гірника». Супернику «Руху» потрібна буде лише перемога.