Фонд держмайна України оголошує аукціон з приватизації державного пакета акцій ПрАТ “Проектно-конструкторський інститут конвеєробудування”, розташованого у Львові.

Регіональне відділення Фонду державного майна України у Львівській, Закарпатській та Волинській областях оголошує аукціон з приватизації контрольного пакета акцій (72,6920%) ПрАТ “Проектно-конструкторський інститут конвеєробудування”. Реєстрація на аукціон приватизації триває до 25 лютого 2021 року. Поспішайте взяти участь в приватизаційних аукціонах та вигідно інвестуйте в перспективні активи! Що пропонується інвесторам?

До складу ПрАТ “ПКІ конвеєробудування” входить 19 будівель сукупною площею в 5378 кв.м., основна будівля Інституту розташована в центральній частині Львова поблизу Краківського ринку за адресою вул. Базарна, 20. На приватизацію виставляється 72,6920% акцій товариства.

ПрАТ “ПКІ конвеєробудування” є єдиним в Україні спеціалізованим проєктно-конструкторським інститутом по розробці та проєктуванню транспортних систем, підіймально-транспортного обладнання неперервної дії. Інститут було засновано в 1965 році, нині на унікальному виробництві працює 22 людини. Головними клієнтами інституту наразі є підприємства автомобільної галузі, машинобудування, будівельної, легкої та харчової промисловості. Серед ринків збуту основні позиції займають Україна, Білорусь, Польща та інші держави-сусіди. Згідно з умовами приватизації, новий власник має зберегти основний напрям роботи підприємства протягом п’яти років та не скорочувати колектив впродовж 6 місяців.

Більше про приватизацію у Львові дивіться у Блозі прозорої приватизації на YouTube-каналі Фонду державного майна.

Дата проведення аукціону: 26 лютого 2021 року. Стартова ціна контрольного пакета акцій: 236 140 гривень.

Повна інформація про об’єкт - за посиланням.