Про це інформує прес-служба фонду.

Фонд опікатиме притулок для собак, шукатиме їм домівки, а також почне реалізацію освітньо-просвітницького проекту з формування гуманного ставлення до тварин серед дітей, молоді та широкого загалу.

Притулок, який опікатиме «Щаслива лапа», знаходиться у селі Бродки Миколаївського району станом на жовтень 2014 року надає прихисток 30 собакам. Починаючи з листопада Фонд щомісяця надаватиме притулку допомогу – корм та медикаменти. 

Освітня програма також починається з листопада. Вона схвалена психологами та педагогами столичних державних інституцій та адаптована під різні вікові категорії дітей. «Суттєвий досвід Фонду у реалізації цього проекту в Києві (понад 1 800 лекцій для 42 000 дітей) стане чудовим плацдармом для ефективної роботи в місті Лева. Представники Фонду впевнені, що саме завдяки цьому проекту проблему безпритульних тварин в місті буде повністю вирішено протягом найближчих 10 років, адже нове, гуманне покоління, змінить ситуацію своїм ставленням до проблеми!», – йдеться в інформації.