1. У Городоцькому районі було організовано урочисте вручення державних актів на землю для мешканців Мильчицької сільської ради.

Виготовлення державних актів на землю для престарілих , одиноких та малозабезпечених сімей було виготовлено за сприяння депутата Львівської обласної ради Дубневича Я.В. Для потреб мешканців було надано автобус для того, щоб довести людей у райцентр, де вони організовано отримали свої документи на землю.

2. За сприяння депутата Львівської обласної ради Ярослава Дубневича, 09. квітня 2011 року було організовано поїздку для пластунів Мостиського району в с. Тухля Сколівського району з подальшим сходженням на вершину гори Маківка (988м).

Мостиські пластуни два роки тому проклали на цю вершину Бескидів-Хресну дорогу, яку посвятив отець Богдан Вовк.

Організатором цьогорічної мандрівки і сходження на гору був керівник місцевого Пласту п. Шот Іван Іванович.

3. 17.04.2011року в с.Добряни Городоцького району відбулося посвячення дзвону, який було придбано і встановлено для парафіян храму Івана Богослова с.Добряни знаним меценатом Львівщини Ярославом Дубневичем. На урочистому посвячені були присутні, окрім жертводавця, голова Городоцької районної ради Василь Полумацканич, сільсий голова та депутати місцевих рад. Настоятель та парафіяни висловили щиру подяку Ярославу Дубневичу за допомогу у скрутний для них час.

Принагідно зазначити, що напередодні Великодніх свят у селі відремонтовано дороги за сприяння Благодійного Фонду братів Дубневичів.

У своєму звернені до громади села Дубневич Я.В. висловив слова подяки мешканцям за підтримку і довіру, привітав зі святами і закликав до співпраці.

4. Минулого тижня, напередодні Великодніх свят, церковні громади сіл Коропуж, Хишевичі, Угри та Поріччя отримали суттєву матеріальну допомогу для проведення ремонту храмів.
У селі Стоділки Городоцького району надано допомогу громаді села у встановлені огорожі на місцевому цвинтарі.

5.   Завидовицька загальноосвітня школа отримала від депутата обласної ради Дубневича Я.В. щедрий подарунок – 2 комп’ютери.