Про це повідомляє Корреспондент.

Журнал пояснює свій вибір тим, що в цьому році на сесії Всекитайських зборів народних представників було прийнято зміни до конституції країни, які дозволяють лідеру країни перебувати при владі необмежену кількість термінів. Forbes відзначає, що зараз «культ особистості Сі Цзіньпіна порівняємо тільки з культом Мао Цзедуна».

Друге місце зайняв президент Росії Володимир Путін, який, нагадує Forbes, рекордні чотири роки поспіль очолював цей рейтинг. У 2018 році він був переобраний на пост глави російської держави, набравши майже 77% голосів виборців.

На третьому місці президент США Дональд Трамп, який, зазначає журнал, насилу проводить свої ініціативи через Конгрес і знаходиться в центрі одразу кількох розслідувань. Хоча Трамп залишається главою країни з найпотужнішою армією і сильною економікою, він не може позбутися від скандалів, як в особистому житті, так і в бізнесі, відзначає Forbes.

На четвертому місці канцлер Німеччини Ангела Меркель – «фактичний лідер Європи». Видання пише, що хоча їй вдалося створити коаліцію однодумців, у майбутньому її чекають труднощі у зв'язку з Brexit і зростанням антимігрантських настроїв в Європі.

Всього до рейтингу Forbes увійшли 75 осіб. Повністю він буде опублікований 31 травня.