До 15 липня планується завершити процес створення партійних осередків “Народного Союзу “Наша Україна” у Рівненській області, - повідомив голова виконкому Рівненської обласної організації НСНУ Анатолій Жуковський.

За словами Анатолія Жуковського, формування партійної структури на Рівненщині дещо затягнулося, організаційний процес в інших областях України завершився вже 3 липня. У Рівненській області партійна структура НСНУ формується з труднощами через протидію окремих сил всередині області. Після зриву обласної установчої конференції 14 травня, оргкомітет не міг формувати партійну структуру, таким чином було втрачено 2 тижні, - наголосив голова виконкому РОО НСНУ.

Однак, уже проведені партійні установчі конференції в Дубровиці, Кузнецовську, Рокитному, Радивилові, Здолбунові, Млинові, - повідомив Анатолій Жуковський. За його словами, можуть бути труднощі із проведенням установчих конференцій у Гощі, Корці, Костополі, Сарнах. Як повідомив Анатолій Жуковський, наразі у цих районах формуються оргкомітети з проведення установчих конференцій. На його переконання, не можна допустити кадрових прорахунків із самого початку, тому потенційних членів оргкомітетів перевіряють.

Нині в Рівненській області є більше 650 членів партії “Народний Союз “Наша Україна”.