Сьогодні форум ветеранів Львівщини „Ветерани за чесні вибори” прийняли звернення про підтримку кандидата в Президента України Віктора Ющенка.
Звернення адресоване Президенту України, органам місцевого самоврядування, кандидатам на посаду Президента України, військовослужбовцям і працівникам правоохоронним органам, усім виборцям.
Ветерани закликали українців голосувати за Віктора Ющенка.
„Вибір президента України — це вибір подальшого шляху нашої Батьківщини, а тому це питання не може залишати нас, ветеранів, байдужими. Тим паче, кожного дня ми переконуємося у тому, як влада маніпулює свідомістю виборців, постачає суспільство дозованою і вивіреною московськими політ технологами інформацією, в якій замовчується головне і підноситься другорядне. Чинна влада через продажні ЗМІ обманює свій народ, напередодні виборів свідомо купує наших громадян подачками у вигляді добавок до зарплат чи пенсій. Гірше того, сьогоднішня влада задля забезпечення свого панування над народом чинить небачені досі злочини, послуговуючись „намазами”, отрутою, кулями, цинічною брехнею.
За тринадцять років незалежності перед нашою країною олігархічно-клановий режим намотав такий клубок проблем, який здатен розв’язати хіба що президент-патріот, людина чесня і мужня, яка вже ділом довела, що її мета в житті — не власне збагачення, не добробут власної сім’ї, а добробут і процвітання рідного народу. На велике щастя, сьогодні ми маємо такого патріота, людину мужню, з чистим сумлінням, яка із своєю командою здатна випростувати шлях нашої держави, подбати про громадянина будь-якого віку, зробити наше життя осмисленим, достойним, забезпеченим. Це — Віктор Ющенко”, — зазначається у зверненні.
Участь у Форумі взяли ветеранські організації — Товариство українських офіцерів, Львівська спілка ветеранів-афганців, Прикарпатська Січ, благодійний фонд „Солдатські матері — за нову армію”, ЛОО „Спілка політв’язнів”.