2 - 22 травня 2008 (відкриття о 14:00 год.) у Музеї етнографії та художнього промислу (м. Львів, проспект Свободи 15, тел. 2727020).

Обдерті фасади будинків нагадують про багате та поліетнічне минуле Львова. Печать совєтських часів та нещодaвньої безликої модернізації спотворила витончене міcто на перехресті між Сходом і Заходом Європи. Проте, поезія та темперамент його вулиць залшаються все ще сильними та викликають все більше зацiкaвлeння.

Фотографічний проект "Інший Львів" досліджує одне з найкрасивіших та найбільш інтригуючих міст України за допомогою міських пейзажів. Він презентує один інтимний портрет міста через естетику, яка переважно ґрунтується на ночі. Коли місто засинає, воно оберігає свої таємниці, і лише мерехтіння різнобарвних ліхтарів порушує морок ночі. В тінях його вулиць та його потрісканих фасадах відчуваються його душа й легенди.

Кирило Горішний – французкий фотожурналіст українського походження, який регулярно буває у Львові з 2003 року. Здобувши ступінь магістра історії в Сорбонні, у 2001 році він пoвернувcя на близькі йому терени: у Східну Європу, а саме в Україну, країну його дідусів та бабусь.

Тут він дебютував з низкою чорно-білих фотографій про народ, ще так мало знаний на Заході. Це повернення до свого коріння cпонукало його замислитися над своїм самовизначенням. Відтоді він намагається збагнути душу народу, його національні й реґіональні реалії.

Він працює для міжнародної преси як Le Monde в країнах Східної Європи, а особливо в Україні – Член фотоагенства “Collectif Est” (Франція) та “OstFoto” (Німечинна). Регулярно виставляє свої роботи у галереях Парижа, Ліону, Торонто, Стокгольму, Берліна, Барселону, Київа, Одеси, та Львова...

Додаткова інформація : www.kyrylo.com