Про це йдеться в заяві голови та членів фракції «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» у Волинській обласній раді VII скликання, текст якої має в розпорядженні власкор «Вголосу».

У заяві наголошено, що депутати й надалі визнають головою фракції Василя Столяра і переконані в деструктивній діяльності Олега Кіндера на посаді голови обласної організації.

«Ми, депутати Волинської обласної ради, члени фракції ВО «Батьківщина» у Волинській обласній раді, заявляємо, що станом на 21 квітня 2016 року Столяр Василь Андрійович є головою нашої фракції. Так, дійсно, за ініціативи дев’яти з сімнадцяти членів бюро Волинської обласної організації ВО «Батьківщина» прийнято рішення про виключення Столяра В.А. та Карпюка Р.П. з партії за нібито порушення Статуту партії та Положення про фракцію. На жаль, голова Волинської обласної організації ВО «Батьківщина» Кіндер О.О. почав виносити внутрішньопартійну інформацію в пресу через свій, м’яко кажучи, непрофесіоналізм. На наше глибоке переконання, це монополізація, чи навіть, можна сказати, «приватизація» Волинської обласної організації ВО «Батьківщина» Кіндером О.О. задля подальшого використання ним партії у власних інтересах», – ідеться в заяві.

Також депутати фракції інформують про те, що Василь Столяр та Роман Карпюк скерували апеляційні скарги у відповідний відділ партії.

Дев’ять членів фракції також надіслали звернення особисто до Юлії Тимошенко, розраховуючи на те, що вона дасть об’єктивну оцінку дій Олега Кіндера. Підписанти переконані, що Олег Кіндер сформував склад обласного бюро під себе.

«Наша мета – донести до громадськості свою позицію: всі дії Кіндера О.О. та його кооптованої команди – ніщо інше як підступна та цинічна провокація. Ми, дев’ять членів фракції ВО «Батьківщина» у Волинській обласній раді, не порушили Статуту партії та Положення про фракцію. Вважаємо, що всі звинувачення Кіндера О.О. є надуманими та безпідставними», – наголошено в заяві.

Під зверненням підписалися 9 депутатів фракції «Батьківщини»: Анатолій Бусько, Галина Йовик, Роман Карпюк, Валерій Курстак, Ігор Лех, Алла Лісова, Василь Столяр, Андрій Турак, Володимир Яренчук.