Про це йдеться у заяві фракції про неприпустимість ухвалення законопроекту «Про мови в Україні», оприлюдненій під час сьогоднішнього засідання сесії ЛОР.

«Звертаємо увагу на те, що законопроект «Про мови в Україні», авторами якого є народні депутати від Партії регіонів, Комуністичної партії України та Блоку Литвина, призведе до знищення української мови, яка буде витіснена пануванням російської з усіх сфер суспільного життя. Поява цього законопроекту провокує небезпечний розкол у суспільстві, створює фундамент для міжрегіонального протистояння. У жодній цивілізованій країні світу захист міноритарних мов та мов меншин не відбувається за рахунок звуження застосування державної мови. Це суперечить загальноприйнятим нормам міжнародного права», - йдеться у заяві.

«Урядом Юлії Тимошенко було зроблено чимало кроків для захисту та розвитку державної мови, які безжально нищаться нинішнім українофобом Табачником в уряді Азарова», - наголошують у БЮТі.

Нагадаємо, що з ініціативи депутата від УНП Михайла Коваля сьогодні облрада розгляне звернення до ВРУ щодо цього законопроекту.