Фракція „Наша Україна” Львівської міської ради застерегла львів’ян від підтримки депутатів, які свого часу зрадили їх вибір. Про це йдеться у зверненні фракції Блоку Віктора Ющенка „Наша Україна” у Львівській міській раді до львів’ян. оприлюдненому на сьогоднішньому засіданні Львівської міської ради.
„Мова йде про депутатів, які за своїм свідомим вибором опинилися в таборі, що обслуговував провладний режим. Особливо прикро за наших колег, які були обрані Вами, шановні виборці, як висуванці блоку Віктора Ющенка „Наша Україна", а згодом, зрадивши Ваш вибір, перейшли у проесдеківську групу „Наш Львів" або її сателіт - групу „Разом"”, ― йдеться у зверненні.
У заяві зазначено, що частина із цих депутатів ймовірно претендуватиме на керівні посади у місті чи на повторне обрання в ограни місцевого самоврядування.
„Сьогодні, вдягнувши помаранчеві кольори, ці люди захочуть претендувати на керівні посади, чи роль народних обранців на наступних виборах”, ― сказано у зверненні.
Фракція „Наша Україна” Львівської міської ради запевняє львів’ян, що і надалі працюватиме на інтереси громади.
„Зі свого боку ми запевняємо Вас, громаду міста Львова, що й надалі в своїй роботі керуватимемося інтересами міста і його громади”. ― сказано у зверненні.
Фракція Блоку Віктора Ющенка „Наша Україна” включає партійні групи НРУ, УНП, „Наша Україна”, КУН та ХДС. Загалом у Львівській міськраді 90 депутатів.