Депутати фракції "Наша Україна" у Львівській міській раді виступають з ініціативою проведення круглого столу для обговорення принципів бюджетної політики міста Львова.
Про це повідомив Контекст-медіа” депутат, співголова фракції "Наша Україна" у Львівській міській раді Андрій Стецьків.
За його словами, необхідність проведення такого круглого столу зумовлена тим, що Львів отримує 50 мільйонів гривень з Державного бюджету, які повинні бути використані прозоро та ефективно.
"Необхідною умовою при цьому є обов'язкове залучення громадськості", - зазначив Андрій Стецьків.
"Під час попередньої роботи стосовно розподілу коштів вже стало зрозуміло, що частина коштів може використовуватися нецільово і не зовсім на ті потреби, які реально потрібні громадянам і життєдіяльності міста", ― вважає.
За словами Андрія Стецьківа, формат зустрічі має включати представників виконавчої влади, депутатів, підприємців, фахівців з конкретних галузей і особливо містобудування та представників громадськості.
Напрацьовані документи та пропозиції ляжуть в основу змін, що пропонуватимуться на затвердження сесії міської ради.
"Ми повинні повернути можливість громадянам впливати на бюджетну політику міста. Для прикладу, однією з найболючіших тем міської господарки є львівські дороги, однак цьому приділяється явно недостатня увага. Думаю, що спільними зусиллями ми зможемо виправити цю ситуацію", - стверджує депутат.
За словами Андрія Стецьківа, ініціативна група вже розпочала свою роботу і вже за тиждень круглий стіл повинен відбутися.
Крім цього депутати з „Нашої України” сподіваються, що за цей час до роботи в ньому зголосяться люди, яким не байдуже місто.