У Верховній Раді України лідером за кількістю законопроектів, які стали законами протягом 2002-2004 років, є фракція „Наша Україна”, — повідомила сьогодні на прес-конференції у Львові експерт з правових питань „Фундації „Відкрите суспільство” Антоніна Черевко.
„На другому місці знаходиться група народовладдя, на третьому – фракція комуністів, і на останньому місці знаходиться група „Народний вибір”, — відзначила Антоніна Черевко.
За словами Антоніни Черевко, фракція „Регіонів України” займалась у своїй законотворчій діяльності розвитком підприємництва. „Наша Україна” та Блок Юлії Тимошенко присвячували свою діяльність демократизації суспільства. Найбільше законопроектів, що стали законами та присвячені соціальному захисту населення, запропонувала група „Демократичні ініціативи”. Фракція партії ППУ та „Трудова Україна” стала автором найбільш прогресивного закону про профспілки.
Сьогодні у Львові відбулась прес-конференція представників недержавної громадської організації „Фундація „Відкрите суспільство” (м. Київ), яка з 2002 року проводила дослідження законотворчої роботи депутатів від фракцій у ВРУ протягом 2002-2004 років.