Фракція „Нова Україна” у Львівській міськраді буде сформована на базі фракції „Наш Львів”, ― повідомив "Вголосу" депутат Львівської міськради Володимир Рудницький.
При цьому Володимир Рудницький зазначив, що у фракцію увійдуть ті депутати з „нашого Львову”, які себе не скомпрометували і не були задіяні у махінаціях. Наразі ніхто з членів фракції „Наш Львів” не заявляв про свій вихід із фракції.
Володимир Рудницький також додав, що фракція „Нова Україна” буде створена за тиждень. За його словами, в неї увійдуть більше, ніж 25 депутатів. Список наразі формується.
На думку Володимира Рудницького фракцію необхідно створювати якомога швидше, бо потім може виявитися запізно.
Як повідомляв "Вголос", сьогодні, 20 січня, на засіданні сесії львівської міської ради повідомив депутат Володимир Рудницький повідомив, що найближчим часом у Львівській міськраді буде створено нову фракцію „Нова Україна”.
Станом на сьогодні у Львівській міській раді є фракція „Наша Україна” – 52 депутати, група „Разом” – 4 депутати, група „Наш Львів” – 32 депутати, 2 депутати позафракційних. Загалом у Львівській міській раді 90 депутатів.