Це випливає з результатів голосування, зафіксованих у парламентській системі «Рада», повідомляє «Вголос».

Із 26 народних депутатів фракції «Самопоміч» жоден не проголосував «За» проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті («електронний квиток»). 

У голосуванні (яке відбулося у Верховній Раді по обіді), не взяли участь 15 нардепів фракції «Самопомочі», ще 11 були відсутні. Також жодного голосу «за» цей законопроект, прийнятий за основу, не дав Опозиційний блок.

Цікаво, що сьогодні вранці міський голова Львова, голова «Самопомочі» Андрій Садовий саме підписав кредитну угоду з ЄБРР про надання 10 млн євро на впровадження у Львові електронного квитка.

Як уже повідомляв «Вголос», прийнятим сьогодні у першому читанні законопроектом (його підтримали 227 народних депутатів) пропонують надати повноваження органам місцевого самоврядування впроваджувати автоматизовані системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті незалежно від форм власності та самостійно визначати порядок їх функціонування, а також затверджувати правила користування міським пасажирським транспортом.