Сьогодні фракція НАПУ Львівської облради прийняла рішення про утворення разом з „Нашою Україною” демократичної більшості. Про це йдеться у заяві фракції НАПУ.
„Заявляємо про утворення у Львівській обласній раді спільно з фракцією "Наша Україна" та рядом позафракційних депутатів демократичної більшості”, ― сказано у заяві.
Депутати зазначаються, що демократичну більшість утворено „з метою консолідації зусиль усіх демократичних, державницьких сил депутатського корпусу Львівської обласної ради на утвердження побудови в Україні та Львівщині громадянського суспільства, конструктивної роботи в ім’я усієї територіальної громади Львівської області; прагнучи відновити нормальний робочий режим у діяльності Львівської обласної ради; усвідомлюючи політичну відповідальність за майбутнє Української держави, життєвий рівень українських громадян та морально-духовний стан нації; прагнучи впровадження в суспільні та політичні взаємовідносини морально-етичних та цивілізованих західноєвропейських принципів, збереження національно-духовних надбань та віковічних традицій українського народу; діючи задля побудови в Україні відкритого демократичного громадянського суспільства та правової держави”.
Підставою для створення демократичної більшості стало близькість програмових цілей та ідеологічних засад Народної Аграрної партії України та блоку "Наша Україна" та необхідність консолідації зусиль політичних партій центристського та національно-демократичного спрямування, ― зазначено у заяві.
Як повідомляло агентство, 18 листопада на засіданні позачергової сесії Львівської обласної ради було оголошено про створення фракції Народної аграрної партії України. До фракції увійшло 14 членів. Фракція „Наша Україна” налічує 30 членів. У меншості залишилася депутатська група „Соціальна справедливість”. Загалом у Львівській облраді 81 депутат. Загалом у Львівській облраді 81 депутат.