Міжпартійна конференція міських організацій партій-учасниць блоку «Наша Україна», до якого увійшли НСНУ, НРУ, ПППУ та ХДС затвердила виборчий список із 60 кандидатів в депутати Івано-Франківської міської ради. На посаду міського голови обласного центру Прикарпаття конференція висунула заступника діючого голови міста з економічних питань, голову міської організації партії НСНУ Олега Синютку. Про це повідомила 6 лютого прес-секретар ОО НСНУ Наталія Голомідова.

Олег Синютка представив партнерам передвиборчу програму Блоку на виборах до міської ради та окреслив своє бачення перспектив соціально-економічного розвитку міста Івано-Франківська. У програмному виступі кандидат у мери Олег Синютка «закликав помаранчеві сили об’єднатися, аби відстояти перемогу 2004 року».

Голова обласного виборчого штабу Блоку «Наша Україна» Зіновій Шкутяк зазначив, що основними опонентами у парламентських перегонах будуть «Наша Україна» та Партія Регіонів, «і кожен голос, відданий не за «Нашу Україну» буде перерозподілений на користь Януковича».

ЗІК