Якщо українець традиційно розбив свій тренувальний табір в австрійських Альпах, то німецька промоутерська компанія «СЕС», що представляє інтереси італійця, організувала для своїх боксерів тренувальний табір в готелі «Strandhotel Fischland» в Дірхагені на березі Балтійського моря.

Судячи за ставками у букмекерів, італієць - аутсайдер майбутнього бою. Незважаючи на відсутність поразок на професійному рингу, в перемогу П'янети букмекери зовсім не вірять. Коефіцієнт на італійця - 41! Для найвідданіших фанів Франческо є шанс розбагатіти - якщо, звичайно, П'янеті вдасться не обдурити очікування шанувальників його таланту. Вельми високий коефіцієнт і на нічию - 21 (у професійній боксерській кар'єрі Володимира нічиїх не було, а у Франческо один бій не виявив переможця). А ось на перемогу українця котирування мінімальне - 1,02. Тобто, за кожен поставлений на Кличка євро можна виграти лише два центи. У процентному співвідношенні шанси на результат бою виглядають таким чином: перемога Кличка - 94%, нічия - 4%, перемога П'янети - 2%.

Втім, П'яніту думка букмекерів не сильно цікавить. «У кожній новини потрібно шукати позитив, - повідомив Франческо кореспонденту« Погляду». - Нехай ставки букмекерів розхолоджують Володимира. Мені ж про це думати ніколи - у мене зараз проходить дуже серйозна підготовка до бою. На ринг я вийду готовим на всі 100 відсотків. Я чудово розумію, що в моїй боксерській кар'єрі мені більше може і не випасти шанс стати чемпіоном світу. У Мангеймі ж Кличко виставляє усі свої чемпіонські пояси».

Італієць не має наміру пропускати такий унікальний шанс і розраховує на досвід, отриманий під час роботи в тренувальному таборі Кличка.

«Я не з чуток знайомий з манерою ведення бою українцем, адже працював у тренувальному таборі Володимира влітку минулого року, коли Кличко-молодший готувався до бою з американцем Тоні Томпсоном. Знаєте, до 28 років я багато чого пережив у своєму житті. Мені довелося пройти такі випробування, які не побажаєш і ворогові. Але я все це вже пройшов. Пройшов онкологічне захворювання. Я переміг рак. Виграю і у Кличка».

Джерело: Взгляд