Про це повідомляє Lenta.ru з посиланням на Agence France-Presse.

Певні ризики на подальшу долю проекту накладає і використання шведських комплектувальних і агрегатів до перспективної бойової машини. Зокрема, на «Атом» передбачається встановлювати двигуни виробництва Volvo. Однак раніше уряд Швеції заявив, що може заблокувати угоду Reanult Trucks Defense з російським «Уралвагонзавод» щодо спільної розробки «Атома». Незважаючи на те, що Швеція не є членом НАТО, вона також планує призупинити військово-технічне співробітництво з Росією. Підставою вони також вказуєть окупацію Криму.

Угоду про спільну розробку нової важкої бойової машини піхоти Renault Trucks Defense і «Уралвагонзавод» підписали в лютому 2013 року. Макет «Атома» вперше був продемонстрований широкій публіці на виставці в Нижньому Тагілі в вересні минулого року. Перспективна машина розробляється на базі французької колісної бойової машини піхоти VBCI.

Нагадаємо, з огляду на тривале порушення Росією суверенітету і територіальної цілісності України, уряд США ухвалив рішення призупинити всі контакти НАСА з російськими державними представниками.