15-17 квітня у Коперніку  до уваги любителів французького кіно:

Лавка Версальського парку
Франція, 2009 / комедія / 110 хв.
Режисер: Бруно Подалідес
У ролях: Катрін Деньов, Кьяра Мастроянні, Жюлі Депардье, Жозіан Баласко.

Звичайний день у Версалі. Люсі, як завжди, починає робочий день, усміхається колегам, розкладає пас'янс, читає жарти в Інтернеті. Несподівано на фасаді протилежної будівлі з'являється плакат «Чоловік самотній». Що це? Крик про допомогу або злий жарт?

Пізніше, в обідню перерву, на площі зустрічаються колишній вчитель, якого дратує бігун, що виявився його учнем; пара коханців, що переживають кризу; діти, що грають в любов і війну під наглядом своїх матерів; жебрак, що філософує; незграбний дамський догідник; ревниві служителі закону і Люсі, яку фотографує незнайомець.

Маленькі зони турбулентності
Франція, 2009 / комедія / 108 хв.
Режисер: Альфред Лот
У ролях: Мішель Блан, Міу-міу, Мелані Дотей, Жілль Лелуш

Жан-П'єр - іпохондрик, недавно звільнився. Анна - його дружина, зраджує йому з його колишнім колегою по службі. Його дочка Кеті, розлучена мати-одиначка з п'ятирічною дитиною, живе з Філіпом, «хорошим» хлопцем, якого Матьє, її  брат-гей,  називає просто «Безмозкий». Коли Жан-П'єр знаходить пляму на правому стегні, схожу на рак, Кеті одружується на «Безмозкому», Матьеєкидають, а Анні набридає зрада, сімейному спокою приходить кінець. Бійки, сварки, зведення рахунків, образи ... Жан-П'єр, Анна, Кеті, Матьє, і Філіп все одно нерозлучні, просто в їхньому житті настають не спокійні часи.

Завтра на світанку
Франція, 2009 / драма / 96 хв.
Режисер: Дені Деркур
У ролях: Венсан Перес, Жеремі Реньє, Жеральд Ларош, Франсуаза Лебрун.

Передмістя Парижу. Наші дні. Дуель на шпагах до першої крові. Один із дуелянтів — Поль, який  перебуває у таємному військовому товаристві. Одягаючись в мундири часів імператора Наполеона, озброївшись шаблями, шпагами і пістолетами, чоловіки різних віків і професій реконструюють військові битви кінця 18 століття. Пристрасть хлопця до військових ігор така велика, що він втрачає зв'язок з реальністю.

Матьє, залишає звичне паризьке життя і їде за місто: його мати смертельно хвора, і поки вона в лікарні, він повинен доглянути за молодшим братом. Піддавшись вмовлянням Поля, Матьє погоджується взяти участь у грі і стає частиною цього вигаданого світу. Але чоловічі ігри незабаром переростають в серйозний конфлікт, який ставить під загрозу життя їх сім'ї.

35 чарок рому
Франція-Німеччина, 2008 / драма / 100 хв.
Режисер: Клер Дені
У ролях: Алекс Дека, Маті Діоп, Грегуар Колін

Ліонель – батько-одинак, він з дитинства виховує свою дочку Жозефіну. Дівчинка росте і поступово перетворюється на красиву молоду жінку. Батько і дочка живуть пліч-о-пліч, майже як сімейна пара, і їх не цікавлять інші люди. Для Ліонеля в цілому світі існує лише його дочка, а для Жозефіни її батько є найважливішою людиною на світі. Але раптом Ліонель закохується, і Жозефіна розуміє, що прийшов час покинути один одного.

Регата / La régate
Бельгія-Люксембург-Франція, 2009 / молодіжна драма / 91 хв.
Режисер: Бернард Беллефрод
У ролях: Тьєррі Ханчиссе, Сержі Лопес, Херв Сонь

Олександру п'ятнадцять, він живе із суворим батьком. Щоденні з'ясовування стосунків, сварки і побої підштовхують його змінити своє життя. Він знаходить віддушину у спорті. У Олександра з'являється мрія - за будь-яку ціну перемогти на Бельгійському чемпіонаті з водного веслування. Разом зі своїм близьким другом Мурелем і уважним тренером Сергієм Олександр знову крок за кроком відкриває для себе людські цінності.

За матеріалами kinopalace.lviv.ua