Епіграф. "Що може бути гіршим за світ, у якому керують чоловіки? Хіба що світ, яким керують жінки." Ненсі Астор

Обурена ВО "Свобода" забадяжила інфантильно-надуту пресуху з полум'яною відповідю провокаторам з Правиці. З жінками та Іринами в "Свободі" нє сложилось, як то кажуть їх таємні шанувальники. Ірина Сех невтомно продовжує працю Ірини Фаріон та Вови Путіна з мочіння всіх іноземців в сортирі. Її однопартівців, що сидять одесную та ошуйную Сехівського праведного гніву, ледве не зносить зі своїх розмитих моральних берегів.

Маленькі тягнибоки, до глибин нігтів на пальцях ніг, обурені заявами лідерів Правиці, які обізвали їх провокаторами, що виконують спецагентурне завдання з того боку Дніпра. Їх серця, честь та гідність взивають до неба та вимагають помсти за такі клікухі. Вони будуть подавати до суду на Миколу Яковину, який у прямому ефірі радіо "Незалежність" дозволив собі так образити істинних арійців українців. Про це гордо заявив уродженець Бердянська Олекса Кайда. Депутат Львівської обласної ради і прочая, прочая, прочая.

Кайда нагружає Правицю ще й поганялом "технічний проект" шантажистів заради 10-15 міст в парламенті. Ну, це й так усі знають. Те, що Правиця, вже дуже давно, й так ганяє кишеньковий більярд, не відкриває ні Америки, ні зворотного боку Місяця.

Голова ЛОО ВО "Свобода" Ірина Сех зуб дала, що Яковина влетить на солідну паку паперів. Український суд, найсправедливіший суд у світі, їй у цьому допоможе. Гроші їй потрібні на вибори. На манікюрчик, маски, солярій, на ізлішества всякіє харошиє і нє харошиє.

Фіг його знає, чи та судова справа (і чи буде, взагалі) ще вирішиться до виборів, але як сказав Оскар Уайльд: "У жінок просто дивовижна інтуїція. Вони помічають усе, окрім очевидних речей".

Якщо ж її поставити у Києві замість всесвітньовідомого монумента "Жєнщіна с мечьом", то ще невідомо, хто буде більше випромінювати негативної енергії.

Образи і подоби Тягнибока не придумали нічого нового у процесі відкидання від себе агентурних звинувачень, й таким же макаром, почали опускати і Правицю. Тарасюк з 75 року працював у міністерстві, яке кришувало КДБ. Чому про це не говорять – запитують їх вокальні дані. А Анатолій Матвієнко, голова УРП "Собор", політрук Яковини?

Лірична довідка:

У 1977 році молодь Бершадського району обирає Анатолія Матвієнка першим секретарем райкому комсомолу.

У 1980 році він був обраний другим секретарем Вінницького обкому комсомолу.

У 1985 році Анатолій Матвієнко обираний секретарем ЦК комсомолу України. У 1988 році він вступає до аспірантури Вищої партійної школи і готує дисертацію з проблем економіки.

У 1989 році Анатолій Матвієнко обирається першим секретарем ЦК комсомолу України.

Чому про це не згадують, взивають клони Тягнибока та Фаріон? Ну, напевне і тому, що під час засідання облради зі всіма силовиками після вбивства Дацка, одна депутатка від "Свободи" запропонувала преміювати Хімея за напружену та клопітку працю СБУ. На це, з іншого боку зали пролунало наступне: "О, нарешті "Свобода" визнала своїх співпрацівників". Зал випав.

Про те, що львів'яни говорять на своїх кухнях про темне минуле самого Тягнибока та його родини, особливо згадувати не потрібно. Всі або знають, або здогадуються. Просто країна у нас така, де про все здогадуються. І де люстрації ніколи не буде. Бо тоді доведеться закривати парламент, обласні і міські ради, розганяти Кабмін і самого президента. МВС, МЗС, армію, податкову і митницю, інтєлєктуалів та еліту, митців і мисткинь різного калібру, просто звичайних людей.

Тому незрозуміло, на кого розрахована ця поганенька вистава обурених маразматів-свободівців. Або хай краще навчаться грати і беруть уроки акторської майстерності не в театрі Заньковецької, а принаймні, в Курбаса, або краще вже мовчать і вчаться писати.

Їх супер-пупер патріотичні соплі і воплі про свою прохідність, 3%, соціологічні дослідження, маніпуляції з боку так званих націонал-демократів та загони висококваліфікованих юристів, які будуть відстоювати кожен свободівський голос українців до одного місця. Вони нічим не кращі за суходрочників з Правиці. Тільки от корито маякує перед носом. А корито – то ВСЕ!

Що Аль Пачіно сказав про дружину Кіану Рівза в "Адвокаті диявола"?

Тьолкі хочуть бешеного розколбаса. Це вже від Квентіна Тарантіно.