Сьогодні у Льовові відбудеться зустріч народного депутата України Олега Тягнибока з делегатами „Національного фронту” Франції, — повідомив сьогодні під час прес-конференції член політради ВО „Свобода” Антін Радомський.
ВО „Свобода” співпрацює з „Національним фронтом” Франції з 1999 року. Цього разу відбувся 6 візит делегації „Національного фронту”. На Україну прибуло 11 чоловік. Вони перебували на території нашої держави протягом 10 діб, — повідомив Антін Радомський.
У рамках цього візиту відбувалось поєднання спілкування, нарад, консультацій та відпочинку. Протягом цього часу французькі націоналісти відвідали 3 замки Львівщини (Олеський, Золочівський, Підгорецький) та 3 замки Закарпаття (Мукачівський, Ужгородський, Невітський), побували у таборах в Карпатах, 4 дні провели в горах, — відзначив Антін Радомський.
„Ми обговорили методи пропаганди, обмінялись досвідом щодо афіш, плакатів з українськими націоналістами”, — відзначив член центрального комітету партії „Національний фронт” Франції Арно Фрері.
„У зв’язку з виборами до Європарламенту, не вдалось зібрати делегатів з інших країн Європи. Наступного року спробуємо зібрати делегацію з представників правих сил Європи”, — сказав Антін Радомський.
Сьогодні делегація французьких націоналістів від’їжджає до Парижу.