Також в рамках проекту протягом місяця будуть курси французької мови, джазовий виступ тріо «Марі», майстер-класи гри в Петанк, Французькі дні в «Кінг Кросі», а також у кінотеатрі «Кінопалац» відбудеться «Маленька ніч короткого метру».

Програма Французького вересня

Фотовиставка
«Мені 20 років в моїй країні»
Вівторок, 6 вересня о 18.00
Альянс Франсез м. Львова

У травні 2010 року Фундація «Альянс Франсез» м. Парижа в партнерстві з журналом «Courrier International» вперше організувала міжнародний конкурс фотографій « Мені 20 років в моїй країні». Партнерами проекту стали Луї Вітон, PICTO або журнал Полька, а такі відомі особистості, як Кентен Бажак, Ан де Елінг, Філіп Тюро-Данжен та Жан-Мішель Джіан погодились бути членами журі. У конкурсі взяли участь більш, ніж 120 Альянс Франсез із 60 країн світу. Почесне друге місце посів львів’янин Петро Задорожній.

Французька мова
Запис на курси в Альянс Франсез розпочинається 1 вересня, початок занять - 12 вересня.

Джаз
Тріо «Марі»
Понеділок, 19 вересня o 19.00
Львівська філармонія
Молодий трубач, що працює протягом кількох років, розпочав працювати в стилі боп у біг бенді… Фаб`єн Марі знаходить натхнення у таких джазових музикантів, як Діжі Грай, Кенні Дорам, Рей Браянт, Френк Фостер. Фаб`єн Марі вважає, що для того, щоб стати розумним і креативним, треба мати смак і знання минулого.

Гра в петанк
Субота, 24 вересня o 14.00, спортивний майданчик біля Порохової вежі

Французькі дні в «Кінг Кросі»
Майстер-класи з французької мови, гра в петанк для дітей, конкурс малюнку «Намалюй мені Францію», дегустація сирів, французька музика.
Неділя, 11 та 18 вересня

Маленька ніч короткого метру
П’ятниця, 30 вересня, o 23.00, кінотеатр «Кінопалац», вул. Театральна, 22