Журналіст Дмитро Гордон, який напередодні записав інтерв'ю з ексватажком "ДНР" Ігорем Гіркіним, лукавить, коли заявляє, що проводив розмову "в співпраці з українськими спецслужбами".

Про це заявив очільник Львівської міської організації ВО "Свобода" Любомир Мельничук на своїй сторінці у "Фейсбуці", вказавши на два ключових моменти.

"Флешки для Гааги вже в дорозі... Ага, тільки кому ви це ліпите?! Два ключові моменти. Перший: десятки інтерв‘ю і з Поклонською, і з Гіркіним є у вільному доступі в інтернеті вже багато років і нічого нового "слідчий" Гордон в них не випитав. Друге: для чого "слідчий" залив "матеріали справи" собі в Ютуб і промиває мізки українцям, а не повіз флешки в Гаагу?" - пише Мельничук.

Політик також пригадав, як Гордон звинувачував українських націоналістів, зокрема екснардепа Ірину Фаріон у співпраці із ФСБ:

"Якщо чесно, то я навіть не вірю в дурість Зе і його команди, переконаний, що це спецоперація ФСБ, де влада є співучасниками. І зверніть увагу, фсбешною консервою виявляються ті, хто найбільше докладався до очорнення "Свободи" та націоналістів, а я пам’ятаю, що були ті, хто тоді їм вірив".

Нагадаємо, інтерв'ю з Гіркіним вийшло на "Ютуб-каналі" Гордона ввечері 18 травня. Після цього СБУ заявила, що проведе перевірку.