Цим документом ЦВК постановляє, що окружні виборчі комісії мають утворити робочу групу, яка відповідатиме за безпеку функціонування і перевірку стану захищеності програмно-технічного комплексу інформаційно-аналітичної системи «Вибори».

До цієї робочої групи, згідно з постановою, мають включити співробітників Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України та Служби безпеки України за їх згодою на підставі відповідних приписів, наданих керівниками цих державних органів або керівниками їх регіональних органів.

Ця робоча група до 25 жовтня 2012 року включно має забезпечити виконання заходів щодо перевірки відповідності стану захищеності програмно-технічного комплексу ІАС «Вибори народних депутатів України» ЄІАС «Вибори», елементи якого встановлено в приміщеннях окружних виборчих комісій, вимогам із захисту інформації в Україні.

За результатами перевірки, здійсненої робочою групою, ОВК мають скласти протокол аналізу результатів впровадження технічних та організаційних заходів зі створення комплексної системи захисту інформації інформаційно-аналітичної системи, який до 26 жовтня 2012 року включно ОВК мають подати до Центральної виборчої комісії.

Крім того, згідно з постановою, ОВК мають гарантувати безпеку елементів інформаційно-аналітичної системи та каналів зв’язку, задіяних для забезпечення її функціонування, що розташовані у приміщеннях окружної виборчої комісії, під час передачі відомостей про хід та результати голосування на виборах.