Президент львівського «Руху» Григорій Козловський у спецвипуску авторського влогу «ОБА-НА!!!» повідомив про те, що контрольні спаринги «жовто-чорних» проти грандів українського футболу - «Динамо» та «Шахтаря» - транслюватиме клубний YouTube-канал RUH TV.

"Футбол повертається. Львівський "Рух" має унікальну можливість помірятися силами із грандами українського футболу", - наголосив Президент "жовто-чорних".

Також Козловський анонсував конкурс, у якому кожен вболівальник має можливість взяти участь у розіграші ігрових футболок «Руху».

Зазначимо, у межах підготовки до відновлення чемпіонату у Першій лізі ФК “Рух” цього тижня зіграє два контрольні спаринги.

Так, підопічним Бакалова протистоятимуть найтитулованіші клуби України – київське «Динамо» та донецький «Шахтар».

Спаринг з «динамівцями» запланований на п’ятницю, 22-ге травня. Гра відбудеться на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського і стартує о 14:00.

А в неділю, 24-го травня, львівський «Рух» поміряється силами з чинним чемпіоном України донецьким «Шахтарем». Цей спаринг відбудеться на тренувальній базі «гірників» у Святошині. Початок зустрічі – 11:30.