Про це Андрій Павелко написав на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук».

«Члени Виконкому ФФУ ще раз уважно вивчили всі матеріали по «Маріупольському питанню», думку керівництва Донецької області, правоохоронних органів і досвід проведення тут уже трьох матчів УПЛ в новому сезоні. З керівниками силових структур у нас була зустріч напередодні. Разом ми детально обговорили ситуацію навколо поєдинку, запланованого на 27 серпня, інших матчів, які повинні пройти в Маріуполі, і проаналізували всі необхідні заходи безпеки, яких слід дотримуватись.

В результаті Виконком підтримав вердикт Комітету ФФУ з питань стадіонів та безпеки проведення змагань, який дозволив продовжити проведення матчів УПЛ в Маріуполі. На жаль, навколо цієї теми накопичилося занадто багато емоцій і негативу. Але правила повинні бути єдині для всіх. Маріуполь чесно заслужив повноправну участь в чемпіонаті України, а керівництво області, міста та правоохоронних органів готові зробити все необхідне для забезпечення безпеки матчів.

Проведення таких поєдинків в Маріуполі зараз дуже важливо для наших героїв АТО, які охороняють мирне життя міста, і країни в цілому. Це прекрасний привід, щоб продемонструвати, що ми єдині, і що у нас є сильні спецслужби, поліція і армія. А будь-які протиріччя найкраще вирішувати на футбольному полі. Місцеві вболівальники з нетерпінням чекають приїзду до них у гості Динамо Київ та свята футболу – гри двох класних команд. Щиро сподіваюся, що в цьому випадку спортивний інтерес і патріотизм візьмуть верх, і 27 серпня ми побачимо яскравий і незабутній футбольний поєдинок в Маріуполі».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Динамо не хоче їхати в Маріуполь, незважаючи на рішення Виконкому ФФУ.