Садовий проігнорув Львівську обласну раду, як то кажуть у відомому анекдоті, вже 2-ва рази. Вирішення питання Євро-2012 відфутболюється на невідомі терміни. В даному випадку на 26 лютого. Садовий поїхав до Києва на ватрушки до першого віце-прем’єра Івана Васюника і заповідав, усім так робити.

Мирослав Сеник заморозив питання "Про стан підготовки проектів та затвердження програм до проведення у місті Львові фінальної частини Чемпіонату Європи 2012 року з футболу" на порядку денному сесії облради і ліфтанув роздачу звіздюлєй на 26 лютого.

Окрім Садіка, пограти на гуслях Васюника, попензлювали й усі керівники профільних управлінь міської та обласної ради. І якраз в день розгляду цього питання на сесії облради. Випадковість? Містика? Фатум? Іронія долі?

Хоча, наші інсайдерські джерела повідомляють про сьогоднішню зустріч Садового з послом США в Україні Вільямом Б. Тейлором, "під час якої буде обговорено ситуацію із підготовкою до Євро-2012". То на своїх у львівського мера часу не має, а на американського посла завжди знайдеться тепла кафешка? Хоча й тут не має чому дивуватись. Садік завжди більше любив поляків, австріяків, каряків та інших богоносців, аніж своїх рідних депутатів. Карма така.

Відфутболювання Євро-2012 стало улюбленим фінтом львівського мера. Щоправда, замість нього олвейс фінтять своїми крильцями шістки, типу Засадного та Синютки, які у своїй глобальній зашифрованості ніяк не можуть сказати нічого путнього, а тільки -бе, -ме і кукуріку.

Народ в паніці. Садіка грузять всі, в кого ще думка повстала. Стадіону немає. Проекту немає. Є лише примарний забудовник. Інвесторів, взагалі, доведеться завозити з іншої галактики. Блукають чутки про передачу єврофутбольних повноважень Львова просунутим в стадіонних справах Харкову чи Одесі. Сеник вмив руки старим перевіреним методом. Олійник розчесав якусь пургу про проект стадіону в Дніпрі.

Міські депутати заблукали в 3-х соснах, які на їх дорозі урочисто посадила бригада помагайців Садового на сесії міської ради. В даному епізоді крапаль пощастило депутатам облради, яких сьогодні не чекатиме 3-х годинне ходіння по муках.

Коротше, перманентний тіхій ужас. А до 2012 року лишилось не так вже й багато. Хіба що, Садік наведе мости з Астеріксом & Обеліском та дасть нормальне "чаппі" Ідеяфіксу і тоді, завдяки чарівному зіллю, за 3 місяця біля іподрому забуяє новий стадіон, а Мішель Платіні сам напише для Львова програму проведення Євро-2012.

фото: designersblock.blogspot.com