Інновацію серед всеукраїнських змагань з футболу – турнір U-19, визнано успішним клубами та Федерацією футболу України. Нагадаємо, у минулому сезоні Прем’єр-лігою вперше було проведено чемпіонат України U-19, переможцями якого стали гравці «Динамо» Київ. «Карпати» фінішували четвертими, поступившись донецькому «Шахтарю» бронзовою сходинкою подіуму лише через гіршу різницю забитих і пропущених м’ячів.

У новому сезоні віковий ценз учасників зазнає змін. На зміну футболістам 1993 року народження прийдуть гравці 1995 року народження та молодші.

Чемпіонат U-19 швидко набув популярності й не лише серед клубів Прем’єр-ліги. Про своє бажання взяти участь у змаганнях в наступному сезоні сповістили також клуби Професійної футбольної ліги – «Металург» (Запоріжжя) та «Скала» (Стрий). Зважаючи на це, Прем’єр-ліга розглядає можливість збільшення кількості учасників турніру за рахунок залучення команд клубів ПФЛ.

На наступному тижні відбудеться засідання Робочої групи, на якому будуть розглянуті можливі формат, календар та зміни до Регламенту чемпіонату U-19.

Джерело: fpl.ua