Це, зокрема, підтвердив тепер вже екс-головний тренер команди Валентин Бондар.

Про це повідомляє futsal.donetsk.ua.

«Минулої суботи засновники команди зібрали тренерський штаб та гравців і оголосили, що проект під назвою "Буран-Ресурс" призупинено, - каже Валентин Бондар. - Не вдаючись у деталі, можу сказати, що таке рішення було прийнято, виходячи з економічної і політичної обстановки в регіоні. Керівники команди подякували всім, хто був причетний до клубу за спільну роботу. Від свого імені я також хотів би сказати спасибі всім хлопцям, які протягом п'яти років були частиною великого колективу, і прекрасної команди.

Якщо ще раз повернутися до наших успіхів, то можна зрозуміти, наскільки велика робота була пророблена. Але це життя, і в ньому може трапитися всяке. Наприклад, у моїй спортивній кар'єрі вже були такі прецеденти, коли команда, добившись великого успіху, потім зникала з футбольної карти України.

Впевнений, що якби ситуація в регіоні залишалася стабільною, то команда не тільки залишилася на плаву, але і мала б всі шанси заявити про себе в Екстра-лізі. Також у мене є впевненість, що тепер вже екс-гравці «Буран-Ресурсу» не загубляться в інших клубах України. Кожен з гравців нашої команди гідний поповнити склад найсильніших клубів країни, адже два чемпіонські титули, здобуті в Першій лізі, багато про що говорять.