Дислокація цієї чудової історії має свої географічні координати. Приблизні та наочні (в залежності від того, як в кого працює окомір та улюблених точок орієнтації).

Приблизно за 400 метрів від Сихівського цвинтару та Веселих пеньків. Приблизно за 200 метрів від садового центру Галсаду, що на перетині трас Київ – Чоп енд Львів – Івано-Франківськ. Приблизно за 17 км від Бухти Вікінгів. І вже точно на території села Давидів Пустомитівського району з координатами 49°44′24″ пн. ш. унд 24°8′24″ сх. д., і десь на 315-му метрі середньої висоти над рівнем моря бовваніє чудо онанійської природи.

Цей білбордний артефакт. Ця шпалерна гідра. Цей витвір рук людських вважається карикатуркою на фронтові білборди Арсенічки Яценюка, який невтомно закликає усіх трудящих на мангали революції заради миру на всьому білому світі. Так принаймні повідомляють аутсайдерські джерела Львівського обласного осередку "Фронту змін", реагуючи на інфу про ймовірну масовану атаку хакійних Онаніїв від децельного легіону місцевих рекламних агенцій, які нібито отримали задоволення від такого замовлення.

Якби там не було в симулякрумах всеукраїнських ЗМІ, але Онанії не висять ябками на заквітчених вулицях Львова, а припадають придорожними пилюками на територіях навколишніх сабурбів. Тобто, дислокуються на сільській місцевості, злочинно впливаючи на чисту на незамулену свідомість простих українців-трударів, в той час, коли об'єкти їх карикатуризації пантуються на центральних (і не тільки) вулицях Львова, обравши електоратом свого впливу – прошарок розумної інтелігенції, яка вже восени весело рапортувала в своїх хвалебних одах хвалу генію Арсенія на різних аборигенних сайтах.

А сьогодні біля коня була помічена армійська палатка "Фронту Змін" на дашку якої радісно щебетав хакійний штандарт з ім'ям Арсеній. Легко реагуючи на плинну розу вітрів ім'я Арсеній могло в одну мить перетворитись на буквенний ряд "арс" в якому не вистачало літери "ф". Іншої миті – в імені Арсеній могли зникнути 2-ві останні букви і на трубі залишитись неприємні асоціації багатьох місцевих піплів з брендом "Арсен".

Обережно потрібно бути з пофігістичним майорінням партійних прапорців. Легковажні за своєю внутрішньою суттю, вони швидко можуть зрадити переконанням ексцентричного щастя за рецептами Арсенія та через один, непомітний помах вітру накидати в іміджевий кошик партії ітибрутальних ножів метеорологічного западлізму. Бо політична смерть – завжди жіночого роду.

Мийте руки з милом, слухайте маму і їжте чебуреки тільки в Брюховичах.