Лідер СПУ Олександр Мороз перебуває на Львівщині з робочим візитом. Як розповів Олександр Мороз на прес-конференції у Винниках, він вже провів зустріч з активом Львівської обласної парторганізації, на якій обговорив питання широкої презентації програми партії, затвердженої на останньому з’їзді СПУ "Справедлива Україна".

За час візиту він також має намір ознайомитись із земельними проблемами в області, а також, привітати із 60-річчям ректора Львівського державного аграрного університету Володимира Снітинського.

Під час прес-конференції Олександр Мороз спрогнозував дострокові парламентські вибори не пізніше весни наступного року. На його думку, дострокові вибори до ВРУ однозначно відбудуться, якщо розпадеться парламентська коаліція.

Тим більше, що судячи з останніх подій всі передумови для цього є. Пізніше весни 2009 року дострокові вибори до ВРУ, на думку Мороза, не доцільно проводити, оскільки вже розпочнеться президентська виборча компанія.

Також, на наступних парламентських виборах Олександр Мороз сподівається повернути соціалістів до парламенту. "Для мене не має нічого важливішого, ніж повернути належне місце Соціалістичної партії у парламенті", – сказав він.

Після цього, за його словами, для СПУ "відкриються інші перспективи". З метою повернутися до ВРУ СПУ розробила партійну програму "Справедлива Україна".